Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Pierwsze wakacje z psem. Holandia

Wracamy po dłuższej przerwie, spowodowanej moimi przygotowaniami do obrony a następnie zasłużonym wypoczynkiem :) Tyle słowem wstępu, bo właśnie o owym wypoczynku będzie na blogu w najbliższym czasie :)        W tym roku był to nasze pierwsze wakacje z Moką. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się gdzie wybrać się z psem na wakacje. W miejsce wchodziła raczej Polska i tu zastanawialiśmy się wraz z M. czy postawić na góry czy jednak na morze. Każde z miejsc rozpatrywaliśmy pod względem psa: Jaka może być pogoda lub jaka może nas zaskoczyć? Co w danym miejscu można robić z psem i czy Moka da radę? Czy w miejscu, w którym się zatrzymamy będzie tłoczno? Ponadto dochodziły pytania związane z noclegiem czy miejscami, gdzie pies może iść razem z nami. Było trochę za i przeciw zarówno jednemu jak i drugiemu miejscu, lecz w ostateczności postawiliśmy na zupełnie inny kierunek. Skorzystaliśmy z zaproszenia mojej kuzynki, aby odwiedzić jej rodzinkę w Holandii :) Wyjazd wydał się ty

TESTUJEMY: Purina Pro Plan Optidigest
      19 kwietnia do drzwi zapukał kurier wraz z wielką paką od Streetcom. Część z Was mogła zobaczyć relację na instastory, którą opublikowałam w trakcie rozpakowywania paczki :)

Oficjalnie zostałam Ambasadorem Streetcom w kampanii karmy Purina Pro Plan. W paczce znalazłam: 
  • 3kg opakowanie suchej karmy Purina Pro Plan Optidigest
  • próbki różnych wersji karmy do rozdania dla znajomych
  • ulotki informacyjne dotyczące karmy
  • podkładkę pod miskę 


      Na podstawie wypełnionej wcześniej ankiety na stronie Streetcom Moka otrzymała karmę Optidigest. Jest to pełnoporcjowa karma dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Jak pisze producent karma zawiera prebiotyki, które poprawiają pracę jelit. Karma jest lekkostrawna dlatego nadaje się dla psiaków z wrażliwym układem pokarmowym. 

      Skład karmy: 
jagnięcina (19%), kukurydza, dehydrolizowane białko drobiowe, śruta kukurydziana, ryż (8%), tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana, mączka sojowa, autolizat, mączka ze skrobi kukurydzianej, suszone jajo, minerały, olej rybny

      Dodatki:witamina A (30000 j.m./kg), witamina D3 (975 mg/kg), witamina E (550 mg/kg), witamina C (140 mg/kg), bentonit (6000 mg/kg), jednowodny siarczan żelaza (260 mg/kg), bezwodny jodan wapnia (3,4 mg/kg), jednowodny siarczan miedzi (53 mg/kg), jednowodny siarczan manganu (120 mg/kg), jednowodny siarczan cynku (450 mg/kg), selenin sodu (0,31 mg/kg)Nasza opinia?

      Opakowanie karmy ma ciekawą szatę graficzną. Super sprawą jest możliwość zamykania opakowania, dzięki czemu wiem, że karma nie wietrzeje oraz że Moka dostaje zawsze świeżą porcję chrupek :) Rewelacyjnie sprawdza się również uchwyt z boku opakowania, dzięki czemu w łatwy sposób możemy zabrać ze sobą karmę podczas wyjazdów :)

      Moka bardzo zainteresowała się karmą i bardzo chętnie zjadła kilka chrupek. Karma ma całkiem niezły zapach, jest chrupka ale nie za twarda. Kawałki są optymalnej wielkości, nie za małe i nie za duże. Wprowadzanie nowej karmy trwało jakiś czas, poprzez stopniowe mieszanie starej karmy z nową. Od tego czasu sunia po zjedzeniu jest zawsze chętna do zabawy. Odnoszę wrażenie, że poprawiła jej się sierść: jest bardziej błyszcząca i miękka. Obawiałam się, że zmiana karmy w przypadku Moki będzie wiązała się z gazami i rewolucjami w brzuszku, ponieważ już raz nas to spotkało. Nic z tego się na szczęście nie działo :) Podczas zmiany i podczas podawania karmy obeszło się bez gazów i rozwolnień.      Twój pies nie ma wrażliwego układu pokarmowego za to ma inne potrzeby? Purina Pro Plan oferuje karmy dostosowane do wszystkich psiaków!
 
Aby pomóc wzmocnić naturalną odporność szczeniąt, dla optymalnego startu w życie.

Znalezione obrazy dla zapytania purina pro plan optibalance logo
Aby wspierać ogólne zdrowie i dobrą kondycję dorosłego psa.
Aby wspierać zdrową skórę i piękną, lśniącą sierść u szczeniąt i psów dorosłych.

Dla efektywnej i zdrowej utraty masy ciała oraz utrzymania szczupłej sylwetki u dorosłych psów.

Aby wspierać funkcjonowanie mózgu u starzejących się psów.Dajcie znać w komentarzach czy mieliście styczność z karmą Purina Pro Plan! :)
#PurinaPROPLAN #OptymalneŻywienie #KarmaKtoraZmieniaZycie

@psim_tropem


Komentarze

Popularne posty