Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Pierwsze wakacje z psem. Holandia

Wracamy po dłuższej przerwie, spowodowanej moimi przygotowaniami do obrony a następnie zasłużonym wypoczynkiem :) Tyle słowem wstępu, bo właśnie o owym wypoczynku będzie na blogu w najbliższym czasie :)        W tym roku był to nasze pierwsze wakacje z Moką. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się gdzie wybrać się z psem na wakacje. W miejsce wchodziła raczej Polska i tu zastanawialiśmy się wraz z M. czy postawić na góry czy jednak na morze. Każde z miejsc rozpatrywaliśmy pod względem psa: Jaka może być pogoda lub jaka może nas zaskoczyć? Co w danym miejscu można robić z psem i czy Moka da radę? Czy w miejscu, w którym się zatrzymamy będzie tłoczno? Ponadto dochodziły pytania związane z noclegiem czy miejscami, gdzie pies może iść razem z nami. Było trochę za i przeciw zarówno jednemu jak i drugiemu miejscu, lecz w ostateczności postawiliśmy na zupełnie inny kierunek. Skorzystaliśmy z zaproszenia mojej kuzynki, aby odwiedzić jej rodzinkę w Holandii :) Wyjazd wydał się ty

Smaki do pobrania #2 ZAPLANUJ TRENING Z PSEM


        


  Witam Was z kolejną porcją dobroci! :) Od dziś na blogu macie możliwość ściągnięcia i samodzielnego wydrukowania kolejnego psiego planneru :) Tym razem przybywam do Was z Plannerem Treningowym. 

Jest to już drugi planner, który dla Was przygotowałam. Poprzedni znajdziecie tu.

Tym razem macie możliwość zaplanowania oraz weryfikacji komend, które szlifujecie lub które dopiero planujecie poznać. W pierwszym okienku znajduje się miejsce na opis komendy, co pies powinien potrafić zrobić abyście mogli stwierdzić, że opanował komendę. 

Kolejna tabelka przedzielona została na pół po to, abyście mogli zweryfikować bądź odznaczać co pies już potrafi zrobić a nad czym jeszcze należy popracować. Uważam, że taki punk jest istotny w nauce niektórych sztuczek czy komend, ponieważ dzięki temu możemy sobie rozbić ją na mniejsze części, które będą dla nas i dla naszego psiaka łatwiejsze do osiągnięcia :)

Przedostatnia ramka to podział na tygodnie oraz dni tygodnia. W odpowiednich kwadracikach zaznaczamy kiedy ćwiczyliśmy daną komendę. Możemy też wpisać ile czasu na to poświęciliśmy :)

Na samym dole pozostawiałam kawałek wolnej przestrzeni na zapisanie uwag.

Tym razem planner został przygotowany pod wydruk A4. Możecie mimo to wydrukować go w dowolnym formacie.


Planner dostępny jest dla każdego za darmo, dlatego miło mi będzie jeśli oznaczysz mnie w mediach społecznościowych  (insta: @psim_tropem oraz fb @blog.psim.tropem) :) Pozwoli mi to zobaczyć czy pomysł ze smakami do pobrania Wam przypadł do gustu oraz jak planner sprawdza się na co dzień :) Chętnie poznam też Wasze uwagi i propozycje co można zmienić lub ulepszyć. W końcu co dwie głowy to nie jedna :)
@psim_tropemKomentarze

  1. Pobralam poprzedni i jest super :D Pozdrawiamy z ekipą!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pobralam poprzedni i jest super :D Pozdrawiamy z ekipą!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty